WORKSHOP MAGISTERSKÝCH A DISERTAČNÍCH PRACÍ

• WORKSHOP MAGISTERSKÝCH A DISERTAČNÍCH PRACÍ
5.3.2020

Vážení a milí studenti,

v úterý 10. 3. 2020 od 12:30 v učebně 2.006 proběhne informační workshop magisterských a disertačních prací, které katedra bude nabízet studentům pro akademický rok 2020/2021. Témata nabízíme ve spolupráci s Geofyzikálním ústavem AVČR, který se smluvně podílí na realizaci magisterského a doktorského studia na naší katedře. Mimo jiné se můžete těšit na témata vázaná na projekty solných diapirů v Íránu, paleoklimatologické výzkumy v paleozoiku Skandinávie a Francie, případně další témata podle zaměření našich aktuálních projektů, školitelů a vašeho zájmu.

Studenti doktorského studia se automaticky stávají našimi kolegy se stipendiem + platem (min. 18 000,- čistého), plnými akademickými právy, možností cestovat v rámci zahraničních stáží, účastnit se vědeckých konferencí a výzkumů v zahraničí a nadále odborně růst s perspektivou kariéry ve vědě a výzkumu.

Máme zájem o motivované studenty. Máte-li zájem i vy, přijďte se podívat a zeptat.

Ondřej Bábek